Son Yayınlar

Sizler için En güzel Günaydın Mesajları

En Yeni Günaydın Mesajları


En güzel Günaydın Mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edin. Sizin için değer verilen dostlarınızın güne iyi başlaması ve enerjik yaşam sevinci ile dolu, hayata sıkı sıkı sarılmasını sağlayabilirsiniz. 

Daha da fazla günaydın sözleri ve günaydın mesajları için sitemizdeki diğer Günaydın Mesajlarına da göz atabilirsiniz.


Gecenin yıldızlarıyla ve ay ile vedalaş, parlayan güneşe merhaba de, dilerim o güneş bulunduğun her yerde sana neşe saçsın, günaydın, iyi sabahlar.

Yılların solgun yapraklar gibi dökülüp, sevgilerin buz gibi eridiği ve insanların öz değerlerini yitirdiği şu dünyada güzelliğini kaybetmeyen en güzel insanlara kucak dolusu sevgiler. Günaydınlar.


Uyanınca, bakın etrafınıza, eksik olanı gören mutsuzlardan mı, elde olanı gören mutlulardan mısınız? Elde olan da bitmez, eksik olan da.. Günaydın dostlar.

Gelmeyen “günaydın” mesajları, yalnız yapılan kahvaltılar, bugün de gerçekleşmeyen rüyalar. Yeni bir güne günaydın.


Günaydın dostlar, ışıl ışıl bakan gözlere, gönlü güzellere, karşılıksız sevenlere, güzel olan her şeye günaydınlar dilerim.

Arkadaşlar telefonunuza ”sıcacık bir günaydın mesajı” bırakıyorum, yudum yudum için, iyi gelir, ihtiyacı olan varsa da alsın.


Zamanın hızına yetişmek mümkün olmasa da her gün hepimiz için çok özel. Bu nedenle yepyeni başlangıçlar için güneş kadar parlak bir günaydın dostlara.

Günaydın yeni gün.  Günaydın sevgili dostlar. Günaydın günün katre katre değerini bilen herkese.


Hayattaki en büyük kazancın ve şansın ne diye sorsalar hiç düşünmeden senin gibi bir dostum olduğunu söylemek olurdu günaydın dostum.

Gelen geçen şu günlerim anlamsız ve boş hayatım kederli ve hüzünlü gecelerim karanlık yağmurlu ve soğuk bu  kadar umutsuzluğum üstüne gelerek kışımı yaza hüznümü mutluluğa çeviren sensin. Hayatıma girerek yeni günlerimi güneş gibi aydınlatır mısın mutluluğum, günaydın mutlu sabahlar.


Yeni güne anlam katmak için gündüzü anlamak çok özeldir. Yaşamı görmek, anlamak ve tanımak için şükür en özel sebebimiz olsun. Umutla ve aşkla yeni güne günaydın.

Yüreğinin çayırlarında filiz veren umutlar kadar güzel olsun yeni günün, günaydın hayırlı sabahlar.


Umarım sabahınız sevgi, mutluluk, barış ve uyumla doludur. Günaydın arkadaşım!

Sevgili dostum gecenin yıldızlarıyla ve ay ile vedalaş, parlayan güneşe merhaba de, dilerim o güneş bulunduğun her yerde sana neşe saçsın, günaydın, iyi sabahlar.


Değerli dostum hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim.

Yılda sadece 1 gün açmak için 365 gün bekleyen kardelenin o bir günkü sevincini yaşamanız dileğiyle herkese günaydın.


Sabahın ilk ışıkları yüzüne vursun, en güzel öten kuş pencerene konsun, bugünün ilk gülümsemesi benden sana hediye olsun, günaydın dostum.

Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın.


Gönlündeki umut kapıları kapandıysa eğer doğan güneşe bak ve hayata karşı olan savaşına kazanıncaya kadar devam et. Günaydın en değerli arkadaşım.

Hayat zor diye hayıflanma sakın. Yeni bir gün başladı. Ve bugünde nefes alabiliyorsun. O halde çok şanslısın. Şanslı olduğu her güne kocaman bir günaydın.


Güne güzel başlamanın en güzel yolu mutluluğunu sevdiğin güzel kalpli insanlarla paylaşarak başlar günaydın güzel kalpli insanlar.

Dışarıda gök yüzünden dökülen beyaz çiçekleri gördün mü? Hatta lapa lapa dökülüyor. Beyaz giyinmiş sabah, çok güzel oysa.  O zaman beyaza, sabaha ve umutlara günaydın.


Sabah güneşi gibi etrafı aydınlatan, şeker gibi tatlı, gülümseyen bakışlarıyla herkesi mutlu eden kişi, yeni bir güne daha hoş geldin, günaydın.

Günaydın arkadaşlar, dünyanız mutlu, hayalleriniz gerçek olsun. Gönlünüze huzur dolsun. Mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun.


Hayatta karşınıza çıkan tüm olumsuzluklar sizi biraz daha olgunlaştırır. Olumsuz olaylar karşısında isyan etmek yerine, şükredin. Gününüz güzel geçsin. Günaydın.

Mutluluk sahip olduğunuz değerlerdir, bunları kaybetmeden kıymetini bilin. Dünyada eşsiz olduğunuzu sakın unutmayın. Birileri için özelsiniz, yeter ki fark edin. Günaydınlar.


Kırılganlıklarınız ve dargınlıklar geçici, dostluklarınız kalıcı olsun. Gününüz en güzelinden ve sevgi dolu olsun. Günaydın güzel sabahlar..

Bugün sizin için çok güzel geçsin. Yeni haberler alacağınız ve mutlu olacağınız bir gün olması dileğiyle. Günaydın.


Hayatın sizin için çok karanlık olduğunu düşündüğünüz anlarda sabahı hatırlayın. Tıpkı bu sabah gibi, her sabah bir gecenin bittiğini gösteriyor. Hayatınızın en karanlık zamanlarında bile illa ki güneş doğacaktır. Gününüz aydın olsun.

Bu gün tüm şarkılar senin için çalsın, bütün şiirler senin için söylensin, en güzel sabahlar ve umutlar seninle olsun iyi sabahlar.

Günaydın, varlığıyla hayatı yaşamaya değer kılan dostum, hayırlı ve mutlu bir gün geçirmeni dilerim.

Bak bitti gecenin karanlığı, şafak söktü, gelincikler merhaba dedi yeni güne sen de umutlarına bir merhaba de, günaydın.


Sabahları uyanıp yeni güne umutla bakmak ne güzel. Ne güzel tebessüm edecek  bir şeyler olması ve yaşanacak bir hayatın olması ne güzel.. Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle .. Hayırlı sabahlar.

Sen nasıl bir hayat yaşayacağını düşünürken o akar gider . Sonra nasıl akıp bittiğini düşünürken, ömür biter.. Günaydın hayırlı sabahlar.


Küçük şeylerle de olsa, her zaman büyük mutluluklar yaşamak dileğiyle.. Günaydın Mutlu Keyifli Sabahlar.

Sevdiğimiz zaman gerçekten evrenin bir parçası oluruz.. Yüreği sevgi ile çarpan insan hiç bir canlıya zarar vermez. Güzel insanlara çıksın yollarımız. Günaydın Hayırlı Sabahlar.


Çıkarsız bir güne merhaba de, dostlukların yalansız olduğu bir güne.. Günaydın mutlu sabahlar.

Günleriniz mutlu, hayalleriniz gerçek olsun. Gönlünüze huzur dolsun mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun. 


Günaydın, elindekinin kıymetini bilen sadece ben demeyen, sevmesini öğrenmiş yapabilecekleri için söz veren herkese.

Geçmiş bir tarih, gelecek bir gizem, bugün bir hediye, her anın kıymetini bilmeli, insana değer vermeli, günaydın değerli dostum.


Her şey nasılda hızla akıp geçiyor. Bu hıza yetişmek mümkün olmasa da sıcacık bir günaydın ile biraz mola verelim kendimize. Günaydın olsun bu sabaha ışığımız.

Sevgi ne güze sözdür dilinde değil, gönlünde olanlara.. Günaydın hayırlı mutlu sabahlar.


Yere düşen yağmur damlaları kalbine inecek güneşi engellemesin. Güneş bulutların arasından size doğru baksın. Güneş size hep güzellikler getirsin Günaydın

Güneş ısıtır sıcacık bir günü, sen ısıtırsın her an günümü sıcacık bir güne günaydın.


Uykunuz kadar tatlı bir gün geçirmeniz dileği ile günaydın mutlu sabahlar.

Yaşadıkların sende kalsın. Yaşatacakların için çaba göster. Dostların için sevecek, sevdirecek nedenler bul. Seni bekliyor insanlar, günaydın.


Günaydın Gifleri
Resimli Günaydın Mesajları
Hayırlı Sabahlar

Hiç yorum yok