Son Yayınlar

En Yeni Anlamlı Kurban Bayramı Mesajları


En Yeni Kurban Bayramı Mesajları

Sevenleri, eşi, dostu, küskünleri bir araya getiren Kurban Bayramı geldi. 
Sevdiklerinize yollayacağınız Bayram mesajları, resimli Kurban bayramı mesajları ve kısa bayram sözlerini sizler için bir araya getirdik. 
Bu bayramda siz de resimli mesajlarla sevdiklerinizi mutlu edebilir onların hayır dualarında yerinizi alabilirsiniz.
 
En çok paylaşılan, facebook, whatsapp uyumlu sosyal medyada ve sevdiklerinizle paylaşacağınız Bayram mesajlarını sizlere sunuyoruz.

Her Bayramda gönlünüz dertlerinizden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. 
Kalbiniz huzurla dolsun.. 


Ve gün geldi anladık ki;
Sevdiklerimize dokunabilmek bile Bayrammış.
Dostlarımızla bir parkta çay içebilmek, ağız dolusu gülebilmek..
Gün geldi anladık ki;
Sokakta yürüyebilmek bile Bayrammış.
Bütün gökyüzünü içine çeke çeke ciğerini nefesle doldurabilmek hepsi ama hepsi Bayrammış. 
Herkese şimdiden sağlıklı, mutlu, hayırlı Bayramlar dileriz..

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi Yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun. Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun..


Bizi bu Mübarek Bayrama ulaştıran Allah'a ne kadar hamd etsek azdır. Bayramlardaki sevinç ve bereketin daim olması ümidiyle bayramınızı tebrik ederim. 

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun! 


Hayırlı dualarım tüm Müslümanlara. Yüzünüz de hep gülümseme olsun. Kalbiniz huzurla dolsun. Bayramınız mübarek olsun.

Bu Mübarek bayramda kalplerinizde barış, gözlerinizde umut, etrafınızda sevgi olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Dualarınız kabul olsun. Sevdikleriniz hep sizinle olsun. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı dilerim.


Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım yüce Allah'a. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği.. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.


Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dileriz. Hayırlı Bayramlar.

Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle..


Bayram, dost, akraba ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastaların, kimsesizlerin, yetimlerin ve muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı günlerimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Allah'ım! Senden nefsim, kulağım, gözüm, ruhum, yaratılışım ve ahlakım, ailem, hayatım ve ölümüm ve işlerim hakkında benden razı ol, hayır ve hasenatımı kabul eyle ve cennette yüksek dereceler istiyorum. (Allah'ım!) Duamı kabul eyle. Hayırlı Bayramlar.

Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun… Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Her Bayramda dertlerinizden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Kalbiniz huzurla dolsun. Bayramınız Mübarek Olsun.

Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan Yüce Yaratan Allah(c.c.), hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder. Bu Kurban Bayramında dualarımız Yüce Allah'a. Mübarek Kurban Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah.


Yürekler sevinç dolsun. Umutlar gerçek olsun. Acılar unutulsun. Dualarınız kabul olsun. Bayramınız Mübarek Olsun.

Bin damla serpilsin yüreğine. Bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun. Duaların kabul olsun. Kurban Bayramın Mübarek olsun!


Ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz, ömrümüzde sevdiklerimiz vardır, bayramlar ayrı geçince üzüldüğümüz. Sevdiklerinizle birlikte Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Allah'ın nuruyla, ümmetini selamlayan peygamberin şefaati hürmetine Kurban Bayramınızı kutlarım.


Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi Yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Bayram bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun

Mübarek Kurban Bayramı bizlere mutluluk getirsin. Sevinç ve huzur dolu bir Kurban Bayramı dilerim.


Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı Mübarek Olsun.

Kalplerde sevgi olsun, gözlerimiz ışık dolsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde, sevdiklerinizle birlikte geçmesi dileğiyle Bayramınız Mübarek Olsun.

Kurban Bayramının bütün evlere, gönüllere, huzur ve bereket getirmesini Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum.


Sağlıklı, huzurlu nice Bayramlar dileğiyle.. Bayramınız Kutlu Olsun.

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir Bayram olsun.


Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı Bayramlar.


Bu Kurban Bayramında birlikte aynı sofrada yer almasak da bir sonraki bayramda yanınızda olacağız mutlaka.. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin. Bayramınız Kutlu olsun..


Güzellik, birlik, beraberlik dolu daha nice Bayramlar dileğiyle.. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Bayramınız sizin, milletimiz ve ülkemiz için huzur, barış ve mutluluğa vesile olmasını temenni ederim.


Mübarek Kurban Bayramını huzur içinde geçirmeniz dileğiyle.. Hayırlı Bayramlar.

En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Kurban Bayramınız mutlu olsun…


Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.


Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle Mübarek ramazan Bayramınızı Kutlarım.

İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun Bayramınız mübarek olsun.


En kötü gününüz bu Kurban Bayramındaki gibi güzel olsun..  Bayramınız Kutlu Olsun..

Sana gelen her iyilik Allah'tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Kurban Bayramınız Mübarek olsun.

Yüreğinize damla damla umut, günlerinize bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdikleriniz hep yanınızda olsun, yüzünüz ve gülünüz hiç solmasın Bayramınız Kutlu Olsun.

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur.  Dua ise Yüce Allah'a gider nur olur. Gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım.


Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.


Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Mübarek Kurban Bayramınızı kutlarım.

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.


Bayram Gifleri
Resimli Bayram Mesajarı
Bayram Mesajları
http://www.dilekmektubu.com/search/label/Bayram%20Kartlar%C4%B1?&max-results=8

Hiç yorum yok