Son Yayınlar

En Güzel Kurban Bayramı Mesajları 2022


KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Bu Mübarek Bayram gününde uzaklarda bulunan sevdiklerinize Bayram mesajı göndermek isteyenler için, en güzel, anlamlı, kısa, uzun, yeni ve resimli Kurban Bayramı mesajlarını paylaşıyoruz.

2022 yılının en güzel, yeni, farklı, kısa, uzun, çok özel, dualı, resimli Kurban Bayramı mesajları ve sözlerini takip edebilirsiniz.

Müslümanlar, bu değerli güne kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren Türkiye genelinde tüm camilerin dolup taşması bekleniyor. 

Bayram namazından sonra  bayramlaşmalar başlayacak. 2022 yılı Resimli Kurban Bayramı mesajları ve sözleri bu sene de en çok araştırılan konuların başında. 

Sosyal medyada veya mesaj olarak sevdiklerinize gönderebileceğiniz, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun , hayırlı bayramlar, iyi bayramlar dilekleri için en güzel resimli bayram mesajları seçeneklerini buradan ulaşabilirsiniz. 

Kısa ve uzun Kurban Bayramı mesajları ve sözleri için paylaştığımız yayınları inceleyebilirsiniz.

Sevginin, saygının, huzurun ve lezzetin eksik olmadığı, Mutlu bir Bayram dileriz.

 İyi Bayramlar ve Bayramınız Mübarek Olsun temalı en yeni Bayram mesajları burada..

EN YENİ VE EN GÜZEL 

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI Kurban Bayramının bütün evlere, gönüllere, huzur ve bereket getirmesi dileğiyle Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar.

Evinize gül kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin. Bu Bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Kurban Bayramınızı Kutlarım.


Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle Kurban Bayramınız Mübarek Olsun. 

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Hayırlı ve güzel bir Bayram geçirmeniz dileğiyle Kurban Bayramınız Kutlu olsun.

Hafif bir rüzgar dalgalandırır denizi. Bir güzel söz de güzelleştirir insanları. Yüzünüzden gülümseme, evinizden bereket eksik olmasın. Bayramınız mübarek olsun.

Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış, gözlerinizde umut, etrafınızda sevgi olsun. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Bayramın dili yok. Olsaydı insanoğluna barışın, affedin ve sevin derdi. Siz bu sessiz çağrıya kulak verin. Hayırlı Bereketli Bayramlar.


Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun! 

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.


Allah, bu mübarek Kurban Bayramınızı hayırlı işlerinizin başlangıcı olarak kabul etsin. Kurban Bayramınız hayırlı ve mübarek olsun.

Varlığı ebedi olan, Merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Allah'ın yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Dünyada ve ahirette en güzel Bayramları yaşamak dileğiyle, Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Dualarım Sizinle Bir daha ki Kurban Bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile Kurban Bayramınız Hayırlı Olsun.


Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, Dua ise Yüce Allah'a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Kurban Bayramınızı Kutlarım.

Kurban Bayramınızı kutlar, bu mübarek günlerin Allah'a ve Efendimize biraz daha yaklaşmak için vesile olmasını Allah'tan niyaz ederim.


En güzel anıları paylaşabileceğimiz nice Bayramlara.. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun..

Kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam alemine, tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Allah'tan temenni ediyorum. Hayırlı Bayramlar.


Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim. Mutlu Bayramlar.

Her gününüzün Bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdiklerinizle birlikte geçmesini diler, selam, sevgi ve saygılarımı sunarım. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.


Rahmet deryasında gönüllerin sevgiye ve dostluğa dönüştüğü Mübarek Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Mübarek Kurban Bayramının size ve ailenize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum.


Mübarek Kurban Bayramınızı canı gönülden kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Bu Bayramda tüm yürekler sevinç dolsun. Hayaller gerçek olsun. Bayramınız Kutlu Olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınızı kutlarız.


Melekler her zaman sizinle olsun. Mübarek bayramınız hayırlı olsun. Tüm sevdiklerimizin bayramını kutlu olsun.

Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoş geldi. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği; mutluluk içinde , sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle…


Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle. Bayramınız Kutlu Olsun.

Dualarım sizinle bir daha ki Kurban Bayramında güzel anılara imza atmak dileğiyle Kurban Bayramınız hayırlı olsun.


Gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, dostluğu, sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Kurban Bayramımız mübarek olsun.

Bayramlar bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır. Sevdiklerinizin hep yanınızda olduğu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle..


Sevdiklerinizle beraber hayırlı ve mutlu bir Bayram geçirmeniz dileğiyle.. Hayırlı Bayramlar.

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekanınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun.


Tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı Mübarek Olsun. Hep birlikte sağlık ve huzur dolu nice Bayramlara..

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!


Bayram günleri, maddi ve manevi dayanışmanın; sevgi, saygı, hoşgörü ve barışın da doruğa ulaştığı günler olsun. Bayramınız mübarek olsun.

Bugün bayram, bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Bayram coşkusunu doyasıya yaşayalım. Mutlu Bayramlar. 


Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm dertleri alıp götürmesi dileğiyle, Bayramınız mübarek olsun.

Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir bayramlar. Bu mutlu gününü kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. 


En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, dilediğin mutlulukların anında ve en gerçek ve samimi sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu bayramlara. 

Mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularla tebrik eder, Bayramın, ülkemize, milletimize, tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlar getirmesi dileğiyle Hayırlı Bayramlar.


Bu Mübarek Bayramda kalplerinizde barış, gözlerinizde umut, dünyanız sevgi dolu olsun. 
İyi Bayramlar.

Bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan Kurban Bayramı kutlu olsun.


Bayramın tüm bereketiyle yüreklere mutluluk ve manevi coşkular getirmesini dilerim. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramınızı kutlar, büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim. İyi Bayramlar.


Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kalpler sevgiyi paylaşmak , insanlar da yalnızlığı paylaşmak için vardır. Bu bayramı tüm sevdikleriniz ile bir arada mutluluk içinde , ağız tadıyla geçirmenizi dilerim. Kurban Bayramınız kutlu olsun. 


Yalnızlık ne uçsuz bucaksız okyanuslarda tek başına yol almak ne de bir çöl ortasında tek başına olmaktır. Yalnızlık sevdiklerinden uzak bayramlarda yalnız kalmaktır. Bayramınız kutlu olsun.

Bolluk ve bereketine eriştiğimiz Bayramın tüm insanlık için hayırlara vesile olması dileği ile selam ve saygılarımı sunarım.


Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınızı Kutlarız.

Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan yüce Allah hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder, Bu hayırlı bayramda dualarımız yüce Allah'a, Mübarek Kurban Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah.

Bayram Gifleri
Resimli Bayram Mesajarı
Bayram Mesajları
http://www.dilekmektubu.com/search/label/Bayram%20Kartlar%C4%B1?&max-results=8

Hiç yorum yok