Son Yayınlar

Yeni Günümüze Bismillah - Hayırlı Sabahlar

Yeni Güne Bismillah Mesajları

Bismillahirrahmanirrahim sözü indiği zaman üzüntü ve keder dağıldı. 
Rüzgar durdu. Denizler sakinleşti, hayvanlar dikkat kesildiler. 
Şeytanlar gökten kovuldu ve Cenabı Hak yeminle dedi ki; 

"Besmele ile başlanan her şeyi,  bereketlendireceğim! "

Besmele, dilimizden düşmesin sabah kalkarken Besmele, yer içerken Besmele, giyinirken Besmele, yola çıkarken Besmele, arabanın anahtarının çevirirken Besmele, inerken Besmele, binerken Besmele, iş yerinin kapısını açarken Besmele, işe başlarken Besmele, dönerken Besmele, eve girerken Besmele yer içer yatarken Besmele..

Besmele, günlük hayatımızın her anını kapsamalıdır.

Yeni Güne Bismillah

Dini Hayırlı Sabahlar Mesajları

Şeytan Besmele'den, Besmele çekilen ortamdan ve besmele çekenden uzak durur. Onun işine karışmaz. Yeni Güne Bismillah.

Allah'ım; başladığımız bu yeni günde de hayırlar diliyoruz, gün içinde şerlerden Sana sığınıyoruz, bizleri doğru yoldan ayırma, bizleri her türlü bela ve musibetlerden muhafaza et. Yeni güne Bismillah. Hayırlı Huzurlu Sabahlar.


Besmelesiz işe şeytan müdahale eder. Hayırlı Günler. Yeni Güne Bismillah.

Yolunuz nereden geçerse geçsin sevgiye mutlaka dokunmanız dileğiyle. Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Allah hayırlı, sağlıklı, huzurlu güzel bir gün nasip etsin cümlemize. Hayırlı Sabahlar. Yeni Güne Bismillah.
Allah, bu yeni günde işlerimize kolaylık, bedenimize sağlık, hanemize bereket, yüreğimize ferahlık versin. Sevdiklerimizi ve bizi kaza ve belalardan korusun. Her şeyin en güzelini versin. Hem bana, hem bu duama Amin diyen dostlarıma.. Hayırlı sabahlar. Günümüze Bismillah.

Ey bizleri karanlık geceden aydınlık sabaha çıkaran Yüce Rabbim! Bizlere bugün de huzuru, bereketi, sağlığı, mutluluğu yaşamayı layık kıl, rahmetini, merhametini üzerimizden esirgeme, sevdiklerimizi koru. Yeni Güne Bismillah.


Yeni bir güne daha hayırlara vesile olması dileğiyle uyandık çok şükür. 
Tüm Dostlara Hayırlı Günler. Yeni Güne Bismillah.

Allah, yalnızca bu yeni gün için değil, hayatınızın her günü için size sağlık, mutluluk, huzur ve neşe dolu anlar yaşamayı nasip etsin, hayırlı sabahlar, günümüze Bismillah.


Takdir senindir, büyük Allah'ım. Sen ki imkansızı mümkün kılan sın, darda koyma bizi, dara düştüğümüzde de şükredenlerden eyle bizi. Hayırlı sabahlar. Güne Bismillah.

Allah'ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı huzurlu bir gün nasip etsin. Günümüze Bismillah.


Besmeleyi günlük hayatta dilinden düşürmeyen kişiye Allah ölüm acısını hafifletir. Yeni Güne Bismillah. Hayırlı Sabahlar..

Ey bizleri karanlık geceden aydınlık sabaha çıkaran Yüce Allah! Bizlere bugün de huzuru, bereketi, sağlığı, mutluluğu yaşamayı layık kıl, rahmetini, merhametini üzerimizden esirgeme, sevdiklerimizi koru.. Hayırlı günler. Yeni Güne Bismillah.


Besmele, işi kolaylaştırır  ve nimeti bereketlendirir. Yeni başlayan günümüze Bismillah.

Yüreğin mutluluk dolsun. Melekler duacınız olsun, günümüz aydın sabahımız hayırlı olsun. Yeni güne Bismillah.


Cennet davetiyesinin imzası Besmeledir. Yeni Güne Bismillah.

Rabbim bana bugüne kadar yaşadıklarım imtihanın, dertlerin mükafatını ver. Mukaddim isminin hürmetine ikramımızı öne al. Ve göreceksin sana gelen hediye ile inşallah şaşırıp mutlu olacaksın. Hayırlı sabahlar. Yeni Güne Bismillah.


Allah'ın rahmeti ve bereketi her daim üzerinize olsun. Evinizden huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Hayırlı Sabahlar. Yeni güne Bismillah.

Dua ibadetin özüdür bol dualı bir gün dileğiyle günümüz aydın kazancımız bereketli olsun, cümleten hayırlı sabahlar.. Yeni güne Bismillah.


Her türlü sıkıntıdan uzak, huzurun gölgesinde geçireceğiniz kıymetli günlerin ömrünüze yayılması dileğiyle hayırlı sabahlar.  Her sabaha Allah'ın adıyla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi. Hayırlı Sabahlar . Yeni güne Bismillah.

Allah'ın rahmet kapısı hiç kapanmaz, el açan mahrum kalmaz. Hayırlı bir gün geçirmeniz dileğiyle. Günümüze Bismillah.


Allah'ım yüzlerimizi senden gelen bir haya duygusuyla, kalplerimizi senden gelen bir sevinçle doldur. Hayırlı Sabahlar. Yeni Güne Bismillah.

Bugün bir günümüzü daha aydınlatan Allah'a (c.c) şükürler olsun. Cümleten hayırlı sabahlar. Günümüze Bismillah.


Ve yine şükrediyorum. Sahip olduklarıma ve uzak kaldıklarıma vardır her şerrin bir hayrı ve sebebi. Yaşanması gerekenler yaşandı, yaşanacakların da vardır. Vakti zamanı ben elimden geleni yapıyorum.
Geriye kalan takdiri ilahi. Hayırlı sabahlar. Yeni güne Bismillah.

İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet, Hazreti Muhammed (s.a.v) komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun. Bismillah yeni günümüze.. 

Allah'ın rahmeti üzerinize, bereketi hanenize, sevgisi kalbinize sağanak sağanak yağsın. Hayırlı Sabahlar. Bismillah yeni güne.

Yeni bir güne daha gözlerimizi açtığımız için Allah'a şükürler olsun. Başlayan güne Bismillah.


Hayır dileyelim yüce Mevla'dan, günümüz uzak olsun her türlü beladan, hayırlı ve güzel sabahlar. Yeni günümüze Bismillah.

Herkese nasip olmayan mutluluk duygusu sizinle olsun. Günaydın, hayırlı sabahlar. Yeni güne Bismillah.


Besmele Gifleri
Yeni Güne Bismillah
Resimli Bismillah Mesajları
http://www.dilekmektubu.com/search/label/Dini%20Resimler?&max-results=8

Hiç yorum yok