Son Yayınlar

Yakınlarınıza Göndereceğiniz En Güzel Cuma Mesajları

RESİMLİ VE DUALI CUMA MESAJLARI

Cuma günleri Müslümanlar için bir bayram günüdür. Bu mübarek günde pek çok kişi yakınlarına mesajlarını göndererek onlara hatırlandıklarını gösterip hal hatır sormaya çok önem veriyor. Bu nedenle ‘En güzel Cuma mesajları ve en yeni Cuma mesajları’ hepimiz için çok önem teşkil ediyor. Biz de sizler için en özel Cuma mesajlarını hazırladık. Sevdiklerinizi mutlu etmenizin tam zamanı.

Tüm Müslümanların Cuma günü Mübarek Olsun.


Büyük Allah'ım! Yalvarmam rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Hayırlı Cumalar.

Allah'ım! Ruhumu daraltma, kalbimi karartma, darda koyup aratma, Hak yolundan saptırma, beni senden başkasına yalvartma. Cumanız mübarek olsun.

Ey Rabbim; gözlerimizden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et. Amin. Hayırlı Cumalar.


Allah'ım dualarımın kabul olmasını engelleyen tüm günahlarımı affet. Amin! Hayırlı Nurlu Cumalar.

Avuç içinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğiyle.. Cumanız Mübarek Olsun


Dilimize düşen, kalbimizden geçen, bizim bilemediğimiz ama bizim için hayırlı olan ne varsa, Dua olup, kabul olur inşallah.. Hayırlı Cumalar.

Gönlümüzden geçen en hayırlı dualar kabul olsun. Cumanız Mübarek Olsun.


Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah'ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırlı Cumalar dilerim.

Allah'ım senden başkasına el açmayan ve senden başkasının önünde eğilmeyen biz garip kullarından merhametini ve yardımını esirgeme.  Hayırlı Cumalar.


Allah'ım, Sen yardım istenilen sin, dualar ancak sana ulaşır, duaları sen kabul edersin, güç ve kuvvet ancak Allah ile birlikte vardır. (Tirmizî, "De'avât", 94) Cumanız Mübarek olsun.

Bir duam var söyleyemesem de Rabbim okur içimi, el açamasam da O görür beni. Sağlık, Huzur, Nur, Dua ve Allah'ın adı ile Hayırlı Cumalar.


Her 'Cuma' bir huzur her sabah bir umuttur. Huzurunuz ve umudunuz daim, dualarınız kabul olsun. Hayırlı Cumalar olsun.

İnsanı miraca götüren yol barıştan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Hayırlı Cumalar dilerim.


Umutsuzluk Yok Gün Gelir; Gül de Açar Bülbül de Öter. Hayırlı Cumalar Olsun.

Ya Rabbim, sesimizi duyan sın, hallerimizi bilensin. Açtık gönlümüzü sana, Sen imdat eyle, Sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle. Hayırlı Cumalar.


Allah'ım rızkımıza bolluk, kalbimize ferahlık, ömrümüze bereket ver! Amin. Cumanız mübarek olsun.

Kalbinizden gecen tüm dualar, dilinizden amin olarak dökülsün inşallah. Hayırlı Cumalar


Duanız da, inancınızda samimiyet varsa dertler samimi olup gitmeye niyet ederler. Hayırlı Cumalar.

Allah'ın Rahmeti üzerinize, huzuru gönlünüze doğsun. Cumanız mübarek olsun.


Allah'ım, bizi doğru yola erdirdikten sonra kalplerimizi eğriltme, bize tarafından bir rahmet bağışla Çünkü bağışı pek olan yalnız sensin!" Âl-i İmrân, 8 Cumanız Mübarek olsun.

Allah karşınıza yolunuzu aydınlatacak kullar çıkmasını nasip etsin! Hayırlı cumalar!


Kendi kendine, yalvararak ve ürpererek, alçak sesle sabah akşam Allah'ı zikret, gafillerden olma!
A'râf, 205 Hayırlı Cumalar.

Unutmayın ki hayat yolunda yaptığınız maçların bir tek hakemi vardır. O da Yüce Allah'dır. Cumanız Mübarek Olsun.


Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun.

Varlığı ebedi, merhameti sonsuz, adaleti eksiksiz olan Yüce Allah, el açıp kendisine dua edenleri geri çevirmez. Sabahın en hayırlı saatlerinde dualarınızı eksik etmeyin, Hayırlı Cumalar. 


Bizleri nimetlerine şükreden, takdirine rıza gösteren, bela ve musibetlere sabreden, korktuklarından emin, umduklarına nail olan bahtiyar kullarından eyle Allah'ım! Amin. Cumanız mübarek olsun.

Allah'ım, 'kin, kibir ve kim ne der' hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Cumanız mübarek olsun.


Cennet bahçelerinin gülleri yüzünüze, bülbüllerin nameleri dilinize, Allah'ın sevgisi gönlünüze ve bu güzel günün bereketi üzerinize olsun. Hayırlı cumalar.

Allah'ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar.


Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah'ın müminlerini bağışlaması dileğiyle Cumanız Mübarek olsun

Bizleri nimetlerine şükreden, takdirine rıza gösteren, belâ ve musibetlere sabreden, korktuklarından emin, umduklarına nail olan bahtiyar kullarından eyle Allah'ım! Amin. Cumanız mübarek olsun.


Allah'ım gecemizi sehere; seherimizi secdeye; secdemizi de sana ulaştır. Cumanız mübarek olsun.

Allah'ım! Aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Amin! Cumanız mübarek olsun.


Büyük Allah'ım! Bizleri yüreği paslanmış, adını anmayı unutmuş insanlarla karşılaştırma! Hayatı anlamı ile yaşamak dileği ile. Mutlu Cumalar.

Ey nefsim şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim sen huzura er, ben imanla öleyim. Hayırlı Cumalar.


İmkanların bittiği yerde iman vardır. Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük ALLAH vardır. Cumanız mübarek olsun.

Ey Büyük Allah'ım, hesap günü amel defterlerimizi sağ tarafımızdan ver. Solumuzdan ve arkamızdan verip bizi mahcup eyleme. Amin! Hayırlı Cumalar.


Allah'ım bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun. Bizlere esenlik versin. Selam ve dua ile… Hayırlı Cumalar.

Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun. Amin! Hayırlı Cumalar dilerim.


Allah'ım! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı Cumalar.

Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Allah'ım. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.


Cuma Gifleri
Resimli Cuma Mesajları
Cuma Mesajları
Hayırlı Cumalar
http://www.dilekmektubu.com/search/label/Dini%20Resimler?&max-results=8

Hiç yorum yok