Son Yayınlar

Güzel Dostlara Günaydın Mesajları


Güzel Dostlara Günaydın Mesajları

Herkesin sabahları hızlı bir karşılamaya ihtiyacı vardır. Dostlarınıza, onları düşündüğünüzü bilmeleri için mesajla veya sosyal medya aracılığıyla yürekten günaydın mesajlarını ve güzel düşüncelerinizi gönderebilirsiniz. 

Güne güzel başlamak için duygu yüklü, güzel bir günaydın mesajları göndermek istiyorsanız ve dostlarınızın sabahını süper bir hale getirmek için hazırladığımız günaydın mesajlarını kullanabilirsiniz. Dostlarınız için hazırladığımız bu günaydın mesajlarının, güzel dileklerinizi iletmenize yardımcı olacağından hiç şüphemiz yok.

Herkese mutlu, huzurlu, sevgi dolu ve sağlıklı sabahlar..


Günün böyle aydın olsun devamı mutlu ve hayırlı bitmesiyle günaydın arkadaşım.

Size kalbimden gelen günaydın mesajını gönderiyorum. Bugün, yarın ve her zaman düşüncelerimde olduğunuzu bilmeni istiyorum. Günaydın hayırlı sabahlar.
Umutla başlayan her güne günaydın, göz yaşlarının akmadığı güne günaydın, sevgilerin aldatılmadığı güne günaydın, çiçeklerin solmadığı güzel günlere günaydın, yaşama umuduyla uyanan herkese günaydın.

Hayatımdaki her sabahı seviyorum; çünkü sabahlar bana her zaman sizlerle bir gün daha geçirmem için bir şans daha veriyor. Günaydın güzel dostlarım.

Uyan ve bana bir mesaj gönder; çünkü mesajın benim için sabah kahvemde şeker gibi. En sevdiğim arkadaşıma günaydın.

Sabah gözlerini açtığın zamandan, gece kapattığın zamana kadar aradaki her saniyen neşe ve kahkahalarla geçsin. Sen harika bir insansın, dünyayı daha mutlu bir hale getiriyorsun. Bu yüzden, umarım hayatın boyunca hep mutlu olursun. Günaydın değerli dostum..


Size her şeyi hak ettiğiniz rahatlatıcı bir sabah ve huzurlu bir gün diliyorum. Günaydın dostlarım.

Kuşlar tatlı şarkılar söylüyor ve ağaçların arasından hafif bir esinti esiyor; Seni uyandırmak için çok  güzel bir sabah. Günaydın dostların en güzeli.


Bu soğuk sabah üşüyorum ve şuan tek istediğim en iyi dostumdan bir kucaklama. Bu yüzden lütfen uyan ve bana sarıl. Günaydın canım arkadaşım..

Bu güzel sabahın mucizelerinin tadını çıkarın ve kalbinizi neşeyle doldurmasına izin verin. Günaydın sevgili arkadaşlar.


Hayatımızda geçirdiğimiz bir başka güzel gün ve seni düşünmekten yine vazgeçemediğim bir sabah. Günaydın arkadaşım.

Her sabah güzel başlangıçlar ve yeni fırsatlar getirir. Uyurken hiçbirini kaçırmamanız gerektiğini hatırlatmak istedim. Umarım mükemmel bir gün geçirirsiniz. Günaydın mutlu keyifli sabahlar..


Hayatımda olan bazı insanlar sayesinde, hayat bana çok güzel görünüyor. Sende onlardan birisin dostum. Günaydın.

Güzel bir sabah, doğanın güzelliğinin tadını çıkarmamız için bizi çağırıyor. Bu sabahı hiçbir şekilde kaçırmamalıyız. Hadi uyan ve bana günaydın de!


Bu sabah o kadar huzurlu ve güzel ki hiçbir şekilde kaçırmamanızı istiyorum. Öyleyse uyan sevgili dostum. Sana içten bir günaydın.

Senin gibi güzel bir arkadaş olmadan geçirilen bir sabah tamamen boşa geçiyor gibi. Uyan sevgili dostum. Kesinlikle bugün birlikte harika bir gün geçireceğiz. Günaydın.


Biliyorsun bu sabah o kadar huzurlu ve güzel ki, ne pahasına olursa olsun geç uyanıp, kaçırma. Öyleyse, sevgili dostum ayağa kalk ve işine başla. Hayırlı Mutlu Sabahlar.

Dünkü başarısızlıklarınız ile ilgili çok fazla stres yapmayın. Başarınızı bugün kazanabilirsiniz. Günaydın dostlarım.

Güneş bugün çok güzel görünüyor ve gökyüzü bir o kadar rahatlatıcı. Bunu kaçırmamanızı istiyorum. Öyleyse kalkın,  hep birlikte geçireceğimiz güzel bir sabah olsun. Günaydın hayırlı mutlu sabahlar.

Böyle harika bir dosta sahip olmak, uyanmayı bu kadar özel yapan şeydir. Günaydın dostum.


Gözlerini aç ve etrafında meydana gelen mucizeleri görmeye başla. Günaydın kalbi güzel dostum.

Sırf seni düşünmek için her gün sabah erkenden uyanıyorum. Şu an seni düşünüyorum dostum. Günaydın mutlu sabahlar.


Gün ışığının karanlığı yok etmesi gibi sen de üzüntümü yok etmeyi başarıyorsun. Günaydın dostum.

Merak etmeyin, bu günaydın mesajı siz uyanana kadar bekleyebilir dostlar. Sevgi dolu Günaydınlar.


Sevmek daima beraber olmak değil, siz yokken bile sizinle olabilmektir. Günaydın dostlarım.

Günaydın güzel dostlarım. Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim.


Yüreğinize mutluluk dolsun. Melekler duacınız olsun, gününüz aydın sabahımız hayırlı olsun. Günaydın hayırlı mutlu sabahlar.

Yeni bir güne daha gözlerimizi açtığımız için Allah'a şükürler olsun. Günaydın dostlarım.


Hayatınızın her günü için size sağlık, mutluluk, huzur ve neşe dolu anlar yaşamak nasip olsun, hayırlı sabahlar, günaydın..

Günümüz aydın sabahımız hayırlı olsun. Herkese Günaydınlar.


Dünyanız mutlu hayalleriniz tatlı olsun. Gönlünüze huzur dolsun mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun. Günaydın Keyifli Sabahlar.

Güneş kadar aydınlık, gözleriniz kadar güzel, sözleriniz gibi kusursuz bir güne merhaba demenin  tam zamanı.. Günaydın.


Yoluna sıcak dilekler gönderiyorum; dilerim gününü sabah güneşi gibi aydınlatır. 
Günaydın dostlar.


Günü geçirmek için ihtiyacım olan, başka bir gün daha olduğuna ve bugün güzel bir şeylerin uyanmaya başladığına olan inancımdır. Dominique Dawes
Günaydın güzel dostlar.


SAYIN ABONEMİZ BU BİR GÜNAYDIN CELL MESAJIDIR. BU MESAJ 1 MİLYON KİŞİ ARASINDAN YALNIZCA SİZE GÖNDERİLMİŞTİR. KOCAMAN BİR GÜNAYDIN. DİĞER 1 MİLYON 999 bin KİŞİDE ÇATLASIN..

Günaydın Gifleri
Resimli Günaydın Mesajları
Hayırlı Sabahlar

Hiç yorum yok