Son Yayınlar

Dualı Yeni Sosyal Medya Cuma Mesajları

SON HAZIRLANAN CUMA MESAJLARI

 Tüm Müslümanların  Mübarek Cuma gününü kutluyor
Hayırlı, Bereketli ve Sağlıklı Cumalar diliyoruz.

EN YENİ CUMA MESAJLARI

Mübarek Cuma gününde sevdiklerinin Cumasını kutlamak isteyenler için hazırlana en yeni Cuma Mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz. Hatırlandığını değer verildiğini göstermenin en güzel yolunu sizlere sunuyoruz. Tüm inananların duaları kabul olsun. Cumanız Mübarek olsun ve Hayırlı Cumalar mesajları, Cuma sözleri ve Cuma Duaları ile Resimli Cuma mesajları. Dualar, Hadisler ve Ayetlerle hazırlanan en yeni Cuma Mesajları.

Twitter Kullanıcıları için Cuma Mesajları

Sosyal medya kullanıcıları ve özellikle de Twitter kullanıcılarına uygun boyutlarda  hazırladığımız Cuma Mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz. 


Bir dua gönderiyorum hepinize sağlık, mutluluk, huzur olsun. Sevdikleriniz yanınızda dünyanız barış dolu olsun. Allah'ın selamı üzerinize olsun. Cumanız Mübarek olsun.

Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah'ın müminlerini bağışlaması dileğiyle.. Cumanız Mübarek olsun.


Allah'ın Rahmeti üzerinize, huzuru gönlünüze doğsun. Cumanız Mübarek Olsun.

Kalbimiz iman ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur’an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun. Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar.


Dünyada bir olan sende bin olsun. Kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua ettiğin her şey bugün kabul olsun. Hayırlı Cumalar.

Allah'ım azabından rızana, affına; senden yine sana sığınıyorum. Sen bizim için en güzelini ve en hayırlısını bilirsin. Cumanız Mübarek Olsun.


Büyük Allah'ım! Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Cumanız Mübarek Olsun.

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahibimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. Hayırlı Cumalar.


İmkanların bittiği yerde iman vardır, derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük Allah vardır. Hayırlı Cumalar Olsun.

Allah'ım! Seni zikretmek, nimetlerine şükretmek ve sana en güzel biçimde ibadet etmek konusunda bana yardım eyle. 
İbn Huzeyme, Dua, 751
Cumanız Hayır Olsun.


Allah seni korur. Sen Allah'ın sana verdiklerini koru. Hayırlı Cumalar.

Sevaplar içinde Cuma günü ve gecesinde yapılandan daha kıymetlisi, günahlar için de, Cuma günü ve gecesinde işlenen den daha kötüsü yoktur. Cuma günü, kuşlar, vahşi hayvanlar birbirine, "Selam size, bugün Cumadır" derler. Hayırlı bereketli Cumalar.


Gönlünüzde ne varsa duanız da, duanız da ne varsa , hayatınızda olması dileğiyle Cumanız Mübarek Olsun.

İslam gibi bir dinimiz ve mübarek bir Cuma günümüz var. Allah'ım bizleri cennetlik kullardan olup dinimize şükredip iman edenlerden eyle.. Cumanız hayırlı ve bereketli olsun.


Dünyada kazanmış gibi görünüp ahirette kaybedenlerden eyleme Allah'ım. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Allah'ın kapısı büyüktür, kapanmaz. Sen umudunu kaybetme Allah kulunu bırakmaz.  Hayırlı bereketli Cumalar


Allah'tan bir dua gibi Peygamber'den bir armağan gibi sevabınız bol olsun! Cumanız Mübarek olsun.

Allah'ım; bizleri rahmetinle bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar olsun.


Allah sizi her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Cennette gezenlerden eylesin! Hayırlı Bereketli Cumalar.

Ey büyük Allah'ım! Hayrı ve şerri ayırt edebilmeyi, imtihan olarak verdiklerine yürekten Amenna diyebilmeyi, göstermiş olduğun yolda yürümeyi, Senin yolundan ayrılmamayı, Seni en çok sevenlerden olmayı bana ve sevdiklerime nasip eyle. Hayırlı Cumalar.


Yerin, göğün, mülkün ve her türlü iyiliğin sahibi, Yüce Mevlam ümidinizi kaybettiğinizde sizin için yazdığı kaderin, hayallerinizden daha güzel olduğunu hatırlatacağı, gönlünüzce bir gün olsun inşallah. Hayırlı Cumalar.

Allah'ın buyur kulum hitabıyla müşerref olanlardan olmamız dileğiyle.. Cumanız mübarek olsun.


Kaldır başını semaya, aç ellerini Yaradana. Sen istemesini bilirsen, Yaradan cevap verir duana. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Büyük Allah'ım! Gönlümün tesbihine umut boncukları dizdin tane tane. Her çekişte AF diyorum ve sığınıyorum Rahmetine. Sen affedicisin affetmeyi seversin. Bizleri de AF Eyle! Dua İle Hayırlı Cumalar.


Gününüz maddi ve manevi anlamda aydınlık, gönlünüz hoş olsun. Sizi kedere, üzüntüye sevk edecek ne kadar olumsuzluklar varsa sizden her daim uzak olsun. Allah sonumuzu hayretsin. Kurtuluşa erenlerden eylesin. Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah olsun. Sevgili Peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumanız mübarek olsun.

Allah'ım! Senden bu günün ve yarının bildiğim ve bilmediğim ne kadar hayır varsa hepsinden isterim. Senden cenneti ve cennete yaklaştıracak söz ve amelleri dilerim. Hayırlı cumalar olsun.

Bazı müminler Cennete hasret yaşar. Bazı müminler vardır ki Cennet onları hasretle bekler. Cennet’in hasretle beklediği müminlerden olmak duasıyla. Cumanız Mübarek Olsun.

Nefret olan yere sevgi, ümitsizlik olan yere ümit, üzüntü olan yere sevinçler dolsun taşsın inşallah. Hayırlı Bereketli Cumalar.


Vakti geldiğinde Allah sana gönlündekini verecek ve seni hoşnut kılacak. 
Duha suresi/5 
Hayırlı Nurlu Cumalar.

Allah'ım! İnancımızdan ötürü bizi zillete düşürmeye gayret edenlere fırsat verme. Bizleri İslam yolundan ayırma. Cumanız Mübarek olsun.


Yüzümüzü güzelleştirdiğin gibi, ahlakımızı da güzelleştir. İmanımızı tazele ve bizleri Senin yolundan ayırma. Hayırlı Cumalar olsun.

Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah'ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Cumanız Mübarek Olsun.


İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim. Allah dualarınız kabul etsin. Selam ve dua ile Hayırlı Cumalar.

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan mübarek Cumanızı kutlarım.


Allah'ım sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri ne olur boş çevirme. Cumanız Mübarek olsun.

Allah'ım bizi ve sevdiklerimizi fitnelerden, kazalardan, belalardan ve sıkıntılardan korusun. Cumanız mübarek olsun.

Cuma Gifleri
Resimli Cuma Mesajları
Cuma Mesajları
Hayırlı Cumalar
http://www.dilekmektubu.com/search/label/Dini%20Resimler?&max-results=8

Hiç yorum yok