Son Yayınlar

Yeni Ramazan Bayramı Mesajları Resimli RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. 
Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. 
Hayırlı Bayramlar..

Bir daha ki Ramazan Bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile.. 
Ramazan Bayramınız Hayırlı Olsun.
Dualarım Sizinle. 

Her şeyin rahatça yenip içilebildiği  11 aylar başlamıştır. 
Hayırlı Bayramlar..

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. 
Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun..

Dünya da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek dileğiyle.. 
Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.


Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.
Hep Birlikte Nice Bayramlara..

Bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan Ramazan Bayramı Kutlu Olsun.

Rahmet deryasında gönüllerin sevgiye ve dostluğa dönüştüğü Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
Ramazan Bayramının size ve ailenize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum.

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan Mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyorum. 
Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dilerim.
Hayırlı Bayramlar.

Allah'ım tuttuğumuz oruçları, yaptığımız hayırları kabul etsin. 
Ramazan Bayramınız kutlu olsun.


Sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dilerim

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara. Ramazan Bayramınızı kutlar, küçüklerin ellerinden, büyüklerin gözlerinden öperim.

Mübarek Ramazan Bayramının size ve sevdiklerinize mutluluk, huzur ve refah getirmesi dileğiyle. Ramazan bayramınız mübarek olsun..

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.Bu bayramda yüzünüzde hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun. 
Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı geçirmenizi diler, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz.
Hayırlı Bayramlar.

Gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır. Sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nice bayramlarımız olsun.
Bayramınız Kutlu Olsun.

Ramazan bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır. Sevdiklerinizin hep yanınızda olduğu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle..
Hayırlı Bayramlar.

Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günün hayırlara vesile olmasını dilerim. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar; dargınlıkların unutulduğu, incinen gönüllerin tamir edildiği, coşkuyu ve sevinci hep birlikte yaşayabildiğimiz en özel zamanlardır. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.


Bu değerli Ramazan Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin bağışlayıcısı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar.. 
Kısa bir süre için hayatı durdurun. 
Hayırlı Bayramlar

 Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

 Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! 
Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

 Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
Bayramınız Mübarek Olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi. Hoş geldin Mübarek Bayram. Ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle..

 Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin..

Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. 
Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar.

 Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri.. Kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun. Bayramınız Mübarek olsun.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve Bayramınız Mübarek olsun.
Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

 Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Allah'ın yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.


Mutluluk, huzur ve hayırlarla dolu, bugünden daha güzel yarınlar diliyorum. 
Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutluyorum.

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. 
Bu Hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.
Nice Bayramlara..

Sevinç ve huzur dolu bir umutla geldi Ramazan Bayramı. Bu güzel ayın Mübarek Bayramı bizlere mutluluk, huzur ve güzellikler nasip etsin. 
Bütün Müslümanlara Hayırlı Ramazan Bayramı Diliyorum.

Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekanınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun.
Hayırlı Bayramlar.

İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hazreti Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun. Bayramın mübarek olsun.

 Mübarek Ramazan Bayramı Sana ve ailene bol mutluluk, bol huzur ve refah bir hayat getirsin. Bu Bayramın güzelliğini ve bereketini evine getirsin. 
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

 En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile Mübarek Ramazan bayramınızı kutlarız. Bizi yaratan Allah'a  şükürler olsun. Bütün insanlığa hayırlı olsun. 
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

 Kalplerde sevgi olsun gözlerimiz ışık dolsun. 
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

Evinize gül kokusu essin, kalplerinize ALLAH iyilik versin. Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Bayramların en güzeli ve hayırlısını diliyorum. 
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

 Mübarek Ramazan Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.
Hayırlı Bayramlar

Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun! Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Elinden kuran, dilinden İslam, kalbinden iman, yüreğinden sevgi, gönlünden merhamet ve vücudundan sağlık eksik olmasın. Bayramınız Mübarek olsun.

 Mübarek Ramazan Bayramı tüm İslam Alemine olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın Nura dönüşüp Allah'a ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun.


Bayram Gifleri
Resimli Bayram Mesajarı
Bayram Mesajları
http://www.dilekmektubu.com/search/label/Bayram%20Kartlar%C4%B1?&max-results=8

Hiç yorum yok