Son Yayınlar

Yeni Yıl Mesajları ve Gifleri


Yeni Yıl Mesajları ve Gifleri
Yılbaşı Kutlama Mesajları

Sizler için hazırladığımız yepyeni mesajları sevdiklerinize göndererek onları mutlu edebilirsiniz.  Aldığınız bir hediyeye ayrı bir anlam taşıyabileceğiniz kısa ve uzun yılbaşı mesajlarını da burada bulabilirsiniz.  

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle..
Mutlu ve Sağlıklı Yıllar

2020 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar..

Başta sağlık, mutluluk ve huzur, nice başarılar hep seninle olsun. 
Yeni yılın kutlu olsun!
Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. İyi Yıllar..

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Yeni yıl da umutların gerçek, gerçek mutlulukların sonsuz olsun! Mutlu Yıllar.

Bu yıl, hafta içi bile güzellik uykunuz için daha fazla zaman ayırın. Mutlu yıllar!


Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Sağlıklı huzur dolu yıllar.

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Yeni yılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!
Kapının aşk ile çalacağı, mutluluğa doyamayacağın, sürprizlerle dolu şahane bir yıl diliyorum sana. Yeni yılın kutlu olsun.

Bal gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum, sevgili kardeşim. 

Hayatını değiştirmekse niyetin kendine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yılda başarıların ve mutlulukların kapıları sana açılsın. Nice senelere...


2020 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle nice mutlu senelere..

Dostluğumuza bir yıl daha eklemenin sevincini yaşıyorum. Yeni yıldan dileğim ise; birlikte nice yıllara, sağlıkla ve mutlulukla.. 

Yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler...

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ama umudunuzu kaybederseniz işte o zaman her şey bitmiş demektir. 2020 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle… Nice yıllara…

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, hayallerinize ve isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Seneler

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişi. Yeni yıl bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç.. Yeni yılınız kutlu olsun…

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş diyorlar. Ben de yeni yıla seni gülümseterek başlamak istedim. Yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın. Neşeli Seneler.


Yeni yılın ilk günü umarım en mutlu günün olur. Çünkü önümüzdeki 364 gün boyunca varlığınızı tamamen göz ardı etmeyi düşünüyorum. İyi yıllar!

2020 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

Hayal etmek başarının ilk adımıdır. 2020 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu Seneler.

Telefon hatları sıkışmadan ve internete çökmeden önce sana mutlu yıllar dilemek istedim. Yeni yılın kutlu olsun!

Bu sene erken kalkmaya, diyet yapmaya ve tüm gün internette gezinmemeye söz veriyorum. Umarım geçtiğimiz beş senede tutamadığım bu sözlerin hepsini bu sene tutarım.

Yılbaşından beş dakika önce bir pizza sipariş edeceğim ve geldiklerinde bu siparişi bir yıl önce verdiğimi söyleyeceğim. Mutlu yıllar!

Acı ve gözyaşının daha güçlü olmamanıza yardımcı olduğunu söylüyorlar, bu yüzden ben de sana bu sene daha fazla gözyaşı ve acı diliyorum. Böylece geçen yıldan daha güçlü olabilirsin. Mutlu Yıllar!

Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.


Bu sene akıllı telefonunu sadece Instagram için değil, gerçekten işe yarayacak bir şeyler için kullanman dileğiyle…

Saat on ikiye geldiğinde, sayısız Facebook arkadaşınızla birlikte mutlu yıllar dilerim.

Artık sana daha fazla başarı dilemek istemiyorum. Zaten birçok şeyi başardın. Bu yıl benim olmalı. Bana mutlu yıllar dile!

Her yeni yıl yeni umutlarla gelir. 2020 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu yıllar!

2020 yılı öyle bir yıl olsun ki 2019 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!


Hiç yorum yok