Son Yayınlar

Uyarılar ve Yasal BilgilendirmeUYARILAR VE YASAL BİLGİLENDİRME

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı olmayıp, uygulamaların sorumluluğu da site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.

Site üzerinde yer alan yazıları doktorunuza danışmadan uygulamanız tavsiye edilmez. Sitedeki yazılar sadece bilgilendirme amaçlıdır, her insanın yapısı aynı değildir bir tedaviye başlamadan önce filmler, tahliller ölçümler ve belirli kriterlerle değerlendirilir. Bu işin okulunu okumuş olan doktorlar tanı ve tedavi konusunda tek yetkili kişilerdir. Buradaki bilgileri uygulamak isterseniz, uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Aksi durumda www.dilekmektubu.com sitesi ve sahibi yasal bir sorumluluk kabul etmez. Site içerisindeki yazılar çeşitli kaynaklardan siteye aktarıldığı için yazıların doğruluğu konusunda site garanti veremez.

Bu sitedeki bilgiler hiç bir şekilde herhangi bir hastalığa tanı konması ya da tedavisinin yapılması amacıyla kullanılamaz. Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Bu sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi doğru olur.

Bu yüzden bu bilgilerin doğruluğu konusunda www.dilekmektubu.com sitesi ve sahibi hiçbir garanti veremez ve sitedeki bilgiler yüzünden ya da bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten site sahibi yasal sorumluluk altında asla değildir.

Siteye kontrol dışı yazı yazılması durumunda dahi site sahibi kesinlikle sorumluluk kabul etmez. Site içeriğinden, siteye eklenen yazılardan, yazılar sonucu meydana gelebilecek mağduriyetten, sonuçlardan, www.dilekmektubu.com sitesi ve sahibi hiçbir sorumluluk kabul etmez, site içeriği ile ilgili hiçbir konuda www.dilekmektubu.com sitesi ve sahibi yasal sorumluluk altında değildir.

Yukarıda izah edildiği gibi burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz.

Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmaz. Buradaki bilgiler, tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir. Ayrıca bir tedavi için tüm seçenekleri içermeyebilir.

Bu siteye giren ve okuduklarını uygulayan kişilerden www.dilekmektubu.com sitesi ve sahibi sorumlu değildir, siteye giren ve okuduklarını uygulayan kişiler www.dilekmektubu.com sitesi ve sahibini asla dava edemez, hiçbir hak talep edemez.

Siteyi kullanan her kişi ve üye bu yasal uyarıları dikkate aldığını şimdiden kabul etmiş sayılır.

www.dilekmektubu.com 

Hiç yorum yok